RuPaul’s Drag Race: mida peate teadma kõigi tähtede 6 kuningannade kohta

Millist Filmi Näha?

Värske saba otsast RuPauli lohisevõistlus 13. hooaeg ja R keskel uPauli lohistussõit alla 1. hooaeg on Paramount + kuulutanud välja ametlikud võistlejad RuPauli Drag Race All Stars 6. hooaeg. Sel aastal liigub seeria VH1-lt Paramount + -le ja selles osaleb 13 naasvat kuningannat, kellest mitu tulevad tagasi Kõik tähed teist korda. Etenduse esietendus peaks aset leidma 24. juunil, on siin naasvad kuningannad ja lühike ülevaade nende ajaloost Lohista võistlust .

A'Keria C. Davenport

A'Keria C. Davenport oli 11. hooaja finalist, kes platseerus 11. hooaja võitja Yvie Oddly vastu huulte sünkroonis kolmandale / neljandale kohale. Ta oli jõuline esineja, kes võitis 11. hooaja, 6. osa mini-väljakutse, samuti võitis meeskonna kaptenina Draglympicsi ja filmi 'L.A.D.P.!' tegutsev väljakutse. Ta oli kaks korda põhjas, elades üle kurikuulsa „Diva Worshipi“ huulte sünkrooni, mis pani tükeldamise ploki pooleks. Ta sünkroonis ka Ra'Jah O'Hara.

Eureka

Eureka pääses sarja 9. hooajal, saades 11. koha; teda aga ei lohistatud tema lohisemise tõttu. Ta läks vigastuse tõttu koju ja tal oli avatud kutse 10. hooaega naasta, mida ta ka tegi. Tema talent näitas seda hooaega, võites kaks mini-väljakutset, kaks maxi-väljakutset ja kaks peamist huulte sünkrooni. Finaalis sai ta teise / kolmanda koha, kaotades 10. hooaja võitjale Aquarial.

Ingver Minj

Ingver esimest korda Lohista võistlust oli 7. hooaeg ja ta oli esisõitja, kes võitis kolm maksi väljakutset, sealhulgas Glamazonian Airways, Snatch Game ja Hello, Kitty Girls. Ta oli sel hooajal teine ​​koht ja kutsus tagasi Kõik tähed 2. hooaeg, kus ta sama hästi ei platseerunud, olles kaheksas.

lagunitas ipa maximus

Jan

Pärast drag-õe Rosé edu 13. hooajal on Jan taas võistlustules, lootes end lunastada. 12. hooajal ilmunud Jan oli järjekindlalt tugev mängija, kes asus üks kord kahe alumise koha hulka; ta ei saanud siiski oma hooajal võitu, kuna tema turvaline paigutamine Rusicale viis populaarse meemini. Kuigi ta ei olnud võitja, oli ta kolmel korral tipp ja sai kaheksanda koha.

SEOTUD: RuPauli Drag Race vilistlaste 5 hädavajalik veebisari

Jiggly kuum

Jiggly sisenes Lohista võistlust tagasi 4. hooajal ja võitis kaks miniväljakutset; maksimaist väljakutset ta siiski ei võitnud, kuid ta oli 4. hooaja 4. jao „Kuningate trellide taga” kõrges meeskonnas. Ta oli ka kolm korda põhjas, kinnitades oma mainet kui hämmastavat huulte süntesaatorit pärast kahe kuninganna - Alex Hernandezi ja Dwayne Cooperi - koju saatmist; kuid ta läks koju pärast esinemist Willam Beli vastu, asetades kaheksanda koha.

Kylie Sonique Love

Kylie Sonique'i aeg 2. hooajal oli lühike, koju minnes oli see üheksas koht; ta tegi aga ajaloo esimese võistlejana, kes tuli välja naisterahvana, millest ta teatas taasühinemise episoodi ajal. Ta esines ka filmis RuPauli Drag Race Holi-slay Spectacular.

Pandora Boxx

Pandora Boxx oli 2. hooaja Miss Congeniality ja platseerus viiendaks. Ta on tuntud ka oma näppimismängu eest kui Carol Channing. Ta kutsuks tagasi Kõik tähed 1. hooaeg; siiski asetaks ta 11. ja 12. koha madalamale, minnes esimese episoodi koju. Kuna 1. hooaeg erineb järgnevatest hooaegadest nii drastiliselt, võib tal olla suurem võimalus ise silma paista.

SEOTUD: Legendaarne 2. hooaeg, 5. jagu, 'Pop Tart', kokkuvõte, spoilerid ja kõrvaldamised

Ra'Jah O'Hara

Ra'Jah oli kuninganna 11. hooajast, kus ta sai 9. koha. Ta ei võitnud maksi-väljakutset, kuid ta elas üle kolm huulte sünkrooni, saates koju Honey Davenport, Mercedes Iman Diamond ja Scarlet Envy. Alles 7. jaos läks ta tänu kaaslasele koju Kõik tähed' õde A'Keria.

Scarlet Envy

Teine 11. hooaja kuninganna Scarlet Envy on tagasi. All Starsi õde Ra'Jah saatis ta koju 6. osas. Ta osales ka Ra'jahi ja A'Keria kuuekuulises huulte sünkroonis, elades ka selle üle. Kuigi tema aeg oli lühike ja 10. koht, võitis ta 11. hooaja võitja Yvie Oddly kõrval näitlejakutse.

Serena chacha

Serena on siin lunastamiseks. Debüüt 5. Hooajal Lohista võistlust , ta oli kaks korda põhjas. Esimest korda saatis ta koju Penny Trationi, kuid Monica Beverly Hills saatis ta koju teise huule sünkrooniga. Ta oli 21-aastaselt oma hooaja noorim kuninganna.

SEOTUD: Legendaarne 2. hooaeg, 4. jagu, „Seitse surmavat pattu”, kokkuvõte, spoilerid ja kõrvaldamised

Siidine muskaatpähkel Ganache

Siidine pääses saatesse 11. hooajal ja läks A'Keria kõrval finaali; pärast Brooke Lynn Heitsi vastu esinemist saadetakse ta siiski koju. Ta võitis kolm mini-väljakutset ja kaks max-väljakutset, sealhulgas Rusical ja Snatch Game. Ühel korral põhjas nägi ta 11. hooaja Miss Congeniality, Nina West, koju saatmist.

Kolmainsus K. Bonet

Trinity osales algselt võistlusel 6. hooajal. Ta nägi kogu aeg vaeva, kuid näitas ka tohutut kasvu ja osutus huulte sünkrooni mõrtsukaks, saates koju April Carrión ja Milk. Selle hooaja viimane huulte sünkroonimine nägi teda Adore Delano vastu, kes ta koju saatis. Ta ei võitnud maksi-väljakutset, kuid oli esikolmikus kolm korda.

Yara Sofia

3. hooaja Miss Congeniality on tagasi kolmandat korda. Tema esimest korda Lohista võistlust nägin teda asetamas neljandaks, vöö all oli üks mini- ja üks max-väljakutse. Hiljem liigub ta üle kurikuulsale esimesele hooajale Kõik tähed , kus ta sai viienda / kuuenda koha, kahe mini-väljakutse ja ühe maxi-väljakutse vöö all, minnes Alexis Mateoga koju.

Hoidke lugemist: Paramount + Air Evil 2. hooajal