MCU: kui kaua võtab aega kõigi Marveli telesarjade vaatamine

Millist Filmi Näha?

Marvel Cinematic Universe (MCU) on kahtlemata üks suurimaid frantsiise planeedil, kudedes üle 24 filmi ja mitme ühendatud telesaate. Kuigi MCU lõpmatuse saaga kogu tööaeg oli varem kaetud , võite mõelda, kui kaua võtab aega kõigi valmissaadete kõigi episoodide lõpuleviimine, mis on (vähemalt selle kirjutamise seisuga) ühendatud MCU-ga. Selguse huvides on X-Meniga seotud saated Leegion ja Andekad ei loeta, kuna need pole seotud MCU järjepidevusega.

Ettevõtte S.H.I.E.L.D. esindajad

Marvel Televisiooni esimene sari S.H.I.E.L.D. esindajad , on vaieldamatult seeria, mis on MCU-ga kõige rohkem ühendatud. Saates mängib agent Coulson (Clark Gregg) ja tema meeskond S.H.I.E.L.D. agentide vastu, kui nad võitlevad paljude sündmuste järel üliinimlike ja tulnukate vastu Kättemaksjad ja Kapten Ameerika: talvesõdur. Esialgu esitati seoseid, kameesid ja viiteid MCU mitmele filmile, enne kui nad aeglaselt peamistest filmidest eraldusid ja lõpetasid kogu muu ajaskaala (sama multiversumi sees).

See oli Marvel Televisiooni kõige kauem jooksnud telesari, mis kestis 136 hooaega 7 hooaja jooksul. Jagude pikkus oli 41–45 minutit üsna tavaline. Kogu sarja vaatamiseks kuluks täpselt 5853 minutit ehk 97 tundi ja 33 minutit (4 tervet päeva).

S.H.I.E.L.D esindajad: Slingshot

Pilduma on Marvel Televisiooni toodetud lühike digitaalne minisari, mis eraldus Agents Of S.H.I.E.L.D. Ehkki enamik algse saate peaosades naaseb, on põhirõhk asetatud Elena 'Yo-Yo' Rodriguezile (Natalia Cordova-Buckley) ehk ka Slingshotile, Ebainimlik kiiruisutaja, kes on sunnitud alla kirjutama Sokovia lepingutele, tekitades konflikti isikliku missiooniga. Sari kestis 6 osa, vahemikus 4–6 minutit. Kogu miniseeria vaatamine võtab 28 minutit või on vaid veidi pikem kui teie tüüpiline situatsioonisarja episood.

kirini õlle alkoholisisaldus

Netflixi seeria

Kuigi pole veel teada, kas Netflixi seeria jääb MCU kaanoni osaks, kui tegelased on tagasi toodud Marvel Studiosse seoti kogu Netflixi liin esialgu kaudselt Kättemaksjad . Pärast New Yorgi lahingut või, nagu saates 'The Incident' sellele viidatakse, hakkab kord turvaline linn vägivaldse ja organiseeritud kuritegevuse osas tõusma, mis toob kaasa mitme Marveli kõige ikoonilisema tänavatasandi sekkumise superkangelased ja valvurid.

Kokku toodeti 6 saadet koos Julgus olles kõige pikem (3 hooaega, 39 jagu, 2110 minutit), millele järgnes Jessica Jones (3 hooaega, 39 jagu, 2058 minutit) Luke Cage (2 hooaega, 26 jagu, 1463 minutit), Karistaja (2 hooaega, 26 jagu, 1379 minutit), Raudse rusikaga (2 hooaega, 23 osa, 1238 minutit) ja krossisari Kaitsjad (1 hooaeg, 8 osa, 398 minutit). Netflix Marveli saadete kogu vaatamiseks kuluks 8646 minutit ehk ilmatu 144 tundi ja 6 minutit (6 täispäeva).

SEOTUD: Kevin Feige pakub fännidele lootust Netflixi kangelaste MCU debüüdile

erdingeri alkoholivaba õlle ülevaade

Agent Carter

Toimus 1946 pärast sündmusi Kapten Ameerika: esimene kättemaksja, agent Carter järgib Peggy Carterit, kui ta töötab strateegilises teadusreservis, mis hiljem sulandati S.H.I.E.L.D. Esialgu oli saade MCU-ga seotud ainult Peggy Carteri ja Howard Starki kaudu, kuid James D'Arcy Edwin Jarvise kamee aastal Avengers: Lõppmäng kindlustab selle saate koha MCU kaanonis.

Saade kestis 2 hooaega ja hõlmas 18 osa enne selle ennetähtaegset tühistamist. Sarja, mille episoodide pikkus oli 41–43 minutit, kogu käitusaeg oli 757 minutit ehk 12 tundi ja 37 minutit.

SEOTUD: Hawkeye'i Eleanori piiskop võiks taastada agent Carteri pahalase

Ebainimesed

Ebainimesed keskused Must Bolti (Ansoni mägi) juhitud ebainimliku kuningliku perekonna ümber. Etendusel on ainulaadne ajalugu. Enne seeriaks saamist kuulutati see algul kolmanda etapi kiltkivi filmiks. Pärast kriitikute ja fännide vähem kui tähtarvustuste saamist tühistati etendus pärast esimest hooaega. Ehkki etendust peeti algselt kaanoniks, on see kahelnud selles, et proua Marvel on tõenäoliselt esimene ebainimlik, keda Marvel Studios tutvustati.

Saate esimesel ja ainsal hooajal oli 8 osa, vahemikus 41–43 minutit. Koguaeg: Ebainimesed lisab kuni 337 minutit ehk väga juhitav 5 tundi ja 37 minutit.

tätoveeritud teismelised tulnukavõitlejad Beverly Hillsist

SEOTUD: WandaVision: iga MCU-film, mida enne etendust vaadata

Mantel ja pistoda

Olivia Holt ja Aubrey Joseph tähistavad selle Freeformi sarja ikooniks teismeliste superkangelaste paari. Saade keerleb duo ümber, kes saavad oma volitused pärast varjulist korporatsiooni Roxxon ümbritsevat sündmust. Mõistnud, et nende võimed töötavad koos olles paremini, asusid mõlemad kuritegevuse võitlejateks. Ehkki suuremale MCU-le pole palju viiteid, jääb saade sellest kirjutamisest alates ikkagi MCU järjepidevuse osaks ja on isegi üle läinud Põgenenud .

Enne selle tühistamist Mantel ja pistoda jooksis 2 hooaega kokku 20 episoodiga, kumbki pikkusega 40–49 minutit. Sarja kogu tööaeg on 836 minutit ehk 13 tundi ja 56 minutit.

SEOTUD: Deadpool 3: parimad teooriad selle kohta, kuidas Marveli suu suudab MCU-ga liituda

Põgenenud

Tuginedes samanimelisele koomiksiseeriale, Põgenenud Hulul eetris olnud sari rääkis loo kuuest supervõimelisest teismelisest, kes ühinevad vanemate vastu ja juhivad ühiselt Pride'i nime all tuntud supervillaini meeskonda. Kuigi saade on seatud MCU-sse, on see temaatiliselt ja füüsiliselt kauge, ainult väikeste noogutuste ja viidetega teistele filmidele ja etendustele. Saade tühistati ametlikult pärast 3 hooaega.

Põgenenud lõppes kokku 33 episoodiga. Jaod, mis kestsid umbes 41 kuni 50 minutit, kogunevad kokku 1580 minutiks ehk 26 tunniks 20 minutiks.

henninger premium aktsia

SEOTUD: Marvel TV teismeliste leitud perekonnad on kõige tugevamad

Helstrom

Helstrom kuulutati algselt välja eraldiseisva programmeerimisliini osana, mis oli eraldatud suuremast MCU-st Seiklus hirmuks Marveli televisiooni endiselt juhilt Jeph Loebilt enne ettevõttest lahkumist. Ainus teine ​​välja kuulutatud saade Seiklus hirmuks oli pärast seda tühistatud Ghost Rider sari, mida juhib Gabriel Luna.

Saade oli enamasti negatiivsete arvustustega, kui see ilmus Hulus 2020. aasta oktoobris, mille tõttu saate tühistati vaid kaks kuud hiljem. Esimesel ja ainsal hooajal ilmus kokku 10 osa, episoodide pikkus oli 45–56 minutit. IMDB andmetel on krediitidega episoodide kogupikkus 502 minutit ehk 8 tundi ja 22 minutit.

Iga MCU-ga seotud telesaate vaatamiseks kuluks tohutult 18 539 minutit ehk 308 tundi 59 minutit. Kõigile, kes on valmis võtma ette hirmuäratava ülesande vaadata neid üksikuid sarju üksteise järel, kuluks selleks üle 12 päeva. MCU-ga seotud sisu hulk on suur, eriti kui see on ühendatud tööaeg filmidest, mis annaks kokku 359 tundi MCU sisu.

Hoidke lugemist: MCU: kui kaua kulub kõigi lõpmatuse saaga filmide vaatamiseks

Toimetaja Valik

Sandmani loojal Neil Gaimanil pole teie casting kaebuste jaoks aega

Tv

Autor Neil Gaiman võtab sõna rassistlike ja seksistlike reaktsioonide vastu Netflixi Sandmani sarja castingule.

Loe Edasi
Clint Eastwoodi raamat 'Fistful of Dollars', mis võimaldab telesarjadega kohaneda

Tv

Sergio Leone'i 1964. aasta Clint Eastwoodi peaosas mängib Spaghetti Western A Fistful of Dollars Mark Gordoni telesarja.